מארז דיסק און קי ממתכת

דיסק און קי זאת מתנה שימושית לכל הדעות. מלבד כל היתרונות והנוחות שיש בדיסק און קי, מדובר גם כמתנה שניתן למתג אותה ולהפוך אותה למוצר פרסומי מובהק! היום יש מגוון של צורות וגדלים לדיסק און קי ומתנה ממותגת זו תהייה בחירתם של רבים מבעלי העסקים כיעד ללקוחות, לעובדים ולכל ספקי החברה. על מנת לשדרג את המתנה ולשמור עליה במארז ראוי, ניתן לרכוש עבורה גם מארז דיסק און קי ממתכת שיהפוך בעתיד גם לפריט אחסון מושלם.

למה לארוז את הדיסק און קי?

מאחר ומדובר בפריט שהוא קטן וקל במיוחד, ניתן יהיה גם לאבד אותו בקלות אך כשיש לו בית אחסון כך נדע תמיד להניח אותו במארז שלו לאחר שימוש. כמו כן, המארז ממתכת יגן על הדיסק און קי מלחות שנמצאת בחלל, מכל פגיעה או לכלוך ואפשר לקחת אותו בתיק לכל מקום ללא חשש.

איך הופכים את המארז למוצר ממותג?

בדיוק כמו שהדיסק און קי הינו מוצר ממותג, כך ניתן יהיה למתג את המארז עצמו. באמצעות הדפסה או חריטה של הלוגו על המוצר ניתן יהיה להפוך את המארז לפריט שיווקי לכל דבר. המארז יתנוסס בכל מקום אליו האדם יגיע וכך הלוגו של הברה יהיה חשוף לעיני כולם.

מארז מתכת עם חלון לדיסק און קי אפשר להתאים למגוון צורות של דיסק און קי ניתן להדפיס על המארז לוגו או כל דבר אחר צבעוני.

מארז דיסק און קי ממתכת
מארז דיסק און קי ממתכת

איך הופכים את המארז למוצר ממותג?

בדיוק כמו שהדיסק און קי הינו מוצר ממותג, כך ניתן יהיה למתג את המארז עצמו. באמצעות הדפסה או חריטה של הלוגו על המוצר ניתן יהיה להפוך את המארז לפריט שיווקי לכל דבר. המארז יתנוסס בכל מקום אליו האדם יגיע וכך הלוגו של הברה יהיה חשוף לעיני כולם.

מתי נחלק את המארז?

על מנת להעניק מתנה ממותגת צריך ליצור הזדמנויות נכונות. דיסק און קי ממותג בקופסת מתכת יהיה ראוי לחלוקה בכל תערוכה או כנס של החברה, במועדים או בימי חג. מארז דיסק און קי יוענק לכל לקוח ועובד, יופץ בין כל האנשים וכך למעשה יהפוך למוצר שיווקי ומקדם מכירות, הרבה יותר נאמן ואפקטיבי מכל קמפיין פרסומי שתחום בזמן.

השאירו פרטים לקבלת מידע נוסף והצעת מחיר: