כל בית עסק או ארגון בימינו יהיו מעוניינים להשתמש במוצרי פרסום עבור קידומם במטרה לבנות נאמנות למותג והן להם כחברה. ניתן לעשות זאת באמצעות חלוקת מתנות ללקוחות בכנסים וגם בהענקת מתנות לעובדים ולספקים כמחווה לחג או כל אירוע אחר. יחצון ושיווק הארגון באמצעות שימוש במוצרי פרסום וקידום מכירות יבוא לידי ביטוי באופנים שונים, אחת הדרכים המקוריות תהיה על ידי דיסק און קי בצורת לוגו החברה. מיתוג על ידי דיסק און קי מיועד לחברות ועסקים שעוסקים בתחומים שונים כשהמיתוג מאפשר להם לחשוף את הלוגו של החברה ואת פרטי ההתקשרות עמה, בקרב כל הלקוחות הקיימים וגם בקרב לקוחות פוטנציאלים.

דיסק און קי בצורת לוגו החברה

דיסק און קי בצורת לוגו החברה

הלוגו – סמל מזוהה

הלוגו של חברה זה הסמל אתו היא מזוהה. כך אנשים יזהו אותה וידעו לפנות אליה במידה ויזדקקו לשירותיה או בעת שירצו לרכוש דרכה מוצרים. הלוגו בנוי מצורה וצבעים וככל שנראה אותו יותר כך הוא יעלה לנו בראש בזמן שנזדקק לשירותיו. כל פריט שמזוהה עם הלוגו עשוי להוות מוצר פרסומי שמהווה פלטפורמה שיווקית. על מנת לפרסם את החברה בצורה נעימה ולא ישירה ואגרסיבית, ניתן לעשות זאת באמצעות חלוקה של Disk On Key שמעוצב בצורת הלוגו שלה ולחלק אותו לכל מי שיש לו זיקה אליה ולכל לקוח מזדמן.

מתנה קטנה עם ערך גדול

מוצרי פרסום הינם המנוע לחשיפה של המותג והחברה. החשיפה בתערוכות ובכנסים תהייה משמעותית מאחר שהיא ממוקדת לקהל יעד שאליו פונים וכל חלוקת מתנות ממותגות תסייע למוניטין של החברה ותמתג אותה. חברות רבות מחפשות את המתנה האידיאלית עבור הלקוחות ודיסק און קי ממותג נחשב לפריט שימושי מאין כמוהו. מדובר בפריט קטן שמכיל כל כך הרבה וכשהוא מעוצב בצורת הלוגו הוא מהווה מחווה ייחודית ומקורית במיוחד שמספקת שירות אידיאלי.

העובדים נחשבים למשווקים הנאמנים והטובים ביותר של כל ארגון. הם מאמינים במותג שהם עובדים עבורו וידעו לתת את הסבר המשכנע ביותר למוצר או לשירות שהחברה מעניקה. עובדים רבים יעשו שימוש ב – Disk On Key גם במקום העבודה וגם מחוץ לעבודה עבור צרכיהם האישיים, בדרך זו הם יחשפו את הלוגו בכל הזדמנות ומבלי ששמים לב הוא יופץ לכל עבר. אנשים רבים שלא הכירו קודם לכן את החברה, יבחינו בדיסק און קי ובלוגו שלה וכך לראשונה ייחשפו ויתעניינו בה ובשירותיה. אם כן, עד כמה שזה נשמע קל ואפקטיבי, אותו חפץ קטן שנלקח כמעט כמובן מאליו ישמש כפרסומת מהלכת לכל דבר, הוא יהיה יעיל הרבה יותר מכל שיטת פרסום אחרת שכן מדובר בפריט שנשאר לאורך זמן וחשוף לעיני כל.

פרש דיסק און קי צורני

דיסק און קי – כאן להישאר!

חשוב לציין שהעידן שקדם לשימוש ב – Disk On Key, כבר רחוק מאוד, ועם זאת עדיין יש אנשים שטרם עשו שימוש בכלי הנפלא הזה. זאת עוד הזדמנות לחשוף בפניהם את היתרונות הרבים ולאפשר להם לאחסן בפשטות ובנוחות רבה את התמונות, המוסיקה והזיכרונות וכל קובץ שירצו . דיסק און קי בצורת לוגו נחשב לפריט חזק ועמיד שמיועד לתלייה על צרור המפתחות והוא יתלווה לכל מקום מבלי שנרגיש בו. על כן, מדובר במתנה מושלמת, מקורית ושימושית, בין אם מדובר במחווה לעובד או ללקוח קיים, חדש או פוטנציאלי – לכולם מתנה זו תהווה שימוש ועבורכם כלי פרסומי מובהק שידלוף לאט לאט לתודעה וככל שיעבור הזמן תורגש השפעתו.

השאירו פרטים לקבלת מידע נוסף והצעת מחיר: