המרת קלטות וידאו

במחלקת ההמרות שלנו ניתן להמיר כמעט את כל סוגי הפורמטים

יכולת המרה של קלטות וידאו לדי וי די או ל – דיסק און קי, תספק הצצה מרגשת למגוון זיכרונות עבר שכמעט נשכחו מזיכרוננו. תיעוד של טיול מהעבר, חתונה או בר מצווה ואנשים יקרים מהעבר,  שמתועדים על מגוון של קבצי וידיאו שוודאי נרצה להיזכר בהם ולחשוף אותם לילדינו ולנכדנו. כידוע קובץ ווידיאו מכיל פס קול ותנועתיות ולכן יש לו כוח הרבה יותר גדול מתמונות סטילס והוא יכול לשקף ולעלות רגעים מהעבר ומציאות שהייתה רבת ערך עבורכם.

להחזיר עטרה ליושנה

הטכנולוגיה של ימינו מצליחה להנציח סרטונים רבים מזה עשורים רבים, אז כל שכן, תוכלו ליהנות מסרטון וידאו ישן שלכם על גבי דיסק און קי. יש כיום אמצעים משוכללים שמאפשרים את ההקרנה של אלה כשאתם תוכלו ליהנות מאיכות מיטבית של סרטון, כאילו צולם אמש. בימינו ניתן לבצע המרת קלטות וידאו ל DVD ולקבצים דיגיטליים ע"ג דיסק און קי או הארד דיסק חיצוני וכך לשמור על זיכרון של מאורע חשוב בטרם יינזק ולא יהיה ניתן לשחזר אותו שוב.

ככל שעובר הזמן חיי המדף של הקלטות הולך ואוזל איכות הסליל המגנטי יורדת ואף עלולה להתפורר אם ברשותכם קלטות שטרם הומרו מהרו להביאם למעבדה לפני שיהיה מאוחר מידי ולא יהיה ניתן להציל אותם ולשחזרם .

המרת קלטות וידאו

איך מתבצעת המרת קלטות וידאו?

איסוף קלטות הווידאו – ישנה אפשרות שהחברה שמבצעת את ההמרה תדאג להבאת קלטות הווידאו מפתח הדלת היישר למעבדה בצורה מאובטחת ויעילה או להגיע פיזית למעבדה עם הקלטות הקלטות יעברו קטלוג מספרי לפי שם הלקוח וכך תוכל להיות התאמה בן הקלטת לקובץ המומר.

בדיקה של כל קלטת וסרטון – קלטות ווידאו הן הרבה יותר פגיעות מאשר תמונות, כדי להבטיח שהתוצאה תהייה איכותית וברמה גבוהה יש לבצע תחילה תהליך שלמעשה שומר על הקלטת, ישנה אפשרות לשחזר אותה ולתקן במידת הצורך את הסליל שלה.

המרות דיגיטליות – החברה תוכל לבצע מגוון של המרת קלטות מכל סוג שהוא, כגון VHS , Video 8, VHSC, SVHS, HI8, MiniDV  סלילי 8 מ"מ BETA, BETA MAX, וכל  סוגי קלטות הוידאו והאודיו וקלטות שהפתיחה שלהן היא פתיחה אמריקאית NTSC – לפורמט  די וי די או לקבצים 4MP או פורמטים אחרים .

שימור קלטת הווידאו – מומחים לעיבוד סרטוני וידאו שיפעלו במעבדה, לא יחסכו בכל מאמץ על מנת לעשות את העבודה האיכותית ביותר ולהוציא תוצר איכותי שווה ערך למקור לא מקובץ ולא מורץ.

בנוסף, ניתן לבצע המרת וידיאו לכרטיס זיכרון ואפשר גם לצרוב את הסרטים בנסח הדיגיטלי שלהם על גבי די וי די או לגבות אותם כקובץ מחשב על הכונן החיצוני, זאת לפי רצונותיו וצרכיו של הלקוח.

השאירו פרטים לקבלת מידע נוסף והצעת מחיר:

  המרות של כל סוגי הקלטות ל DVD :

  VHS,VHS-C,S-VHS

  VIDEO 8,HI-8,D-8,MINI DV,DV-CAM

  U-MATIC,BETA MAX,BETA ,BETA DIGITAL

  פילים 8 מ"מ ו 16 מ"מ

  המרת שיטות שידור:

  PAL, NTSC, SECAM

  המרת קבצים:

  AVI, MPEG, MPEG4, DIVX, WMV, WMA

  בניית תפריטים ל DVD:

  DVD MASTERING
  הטמעה ותרגום
  בניית תקליטורי CD+
  המרת  אודיו תקליטים וקלטות ל CD

  nongover 03 - המרת קלטות וידאו
  הדפסת דיסקים
  הפקת אלבום
  שכפול דיסקים
  אריזות דיסקים מיוחדות
  אריזות דיסקים מיוחדות
  דיסק און קי ,USB-FLASH
  דיסק און קי
  USB-FLASH
  דיסק קטלוג
  דיסק און קי
  קטלוג
  הגנת העתקה
  הגנת העתקה