"ספינר" עט פלסטיק ראש כדורי להפגת מתחים

מק"ט: CDP 4235

עט למיתוג והדפסה
ראש כדורי, דיו כחול
פתיחה בלחיצה
גוף לבן
צבעים: כחול / אדום / שחור / לבן

"ספינר" עט פלסטיק ראש כדורי להפגת מתחים

עט פלסטיק ראש כדורי להפגת מתחים

בדיוק מתי שנדמה ש  – "שגעת הספינרים" נוטש אותנו, מגיע לו עט ספינר ראש כדורי עשוי פלסטיק שהופך את כל חווית הלימודים והעבודה להרבה יותר מגניבה וכיפית! עט ספינר הוא לחלוטין שדרוג מרענן של הספינר המוכר של הילדים, רק שכעת הוא מיועד לכולם. הוא הפך למוצר יעיל עבור כל אחד מאחר ומדובר בעט שיש לו עוד מספר שימושים. העט שמחובר לספינר הופך את השילוב הזה לאטרקטיבי במיוחד – עט כתיבה זמין בכל רגע וספינר מהיר במיוחד כשמעוניינים לרגע להפיג מתחים, לשחק או סתם להעביר את הזמן ולנתק את עצמנו מהשגרה לכמה רגעים.

מוצר קד"מ לכל דבר

אז אחרי שלמדנו את יתרונותיו של הגאד'אט המושלם, אפשר להסיק שהוא יכול להוות גם פריט שיווקי נהדר. שכן מדובר במוצר שימושי בעל יתרונות רבים, ניתן להניח אותו במשרד, ברכב ולמעשה הוא יתלווה לכל מקום. הוא נחשף לעיניים רבות ולכן ניתן ואף מומלץ להדפיס עליו את הלוגו של החברה או בית העסק ולהפוך אותו למוצר קד"מ מבריק.

כל בית עסק או חברה שמעוניינת להרחיב את קהל הלקוחות שלה, תעשה שורה של צעדי שיווק עבור זה, אחת הפעולות היעילות והחסכוניות ביותר היא על ידי מוצרי קד"מ שמחולקים בכנסים ובתערוכות עבור לקוחות או עובדי החברה שישמחו לקבל אותו, לעשות בו שימוש וכך לחשוף את הלוגו שלכם לקהל רב!

השאירו פרטים לקבלת מידע נוסף והצעת מחיר: