כנסים ותערוכות הם בהחלט פלטפורמה מעולה להצגת רעיונות חדשים של בית העסק והחברה. כמו כן, זו הזדמנות מצוינת גם לחשוף בפני הלקוחות הקיימים או הפוטנציאלים את הרעיון או המוצר החדש שבאמתחתכם. כנסים הם לא רק אמצעי שמטרתו להפגיש בין אנשים בתחומי עסקים שונים, אלא בעיקר  להוות כלי שמספק הזדמנות עסקית באמצעות החדרה של מוצרים חדשים לשוק והידוק הקשר עם הספקים, הלקוחות, העובדים ועוד. חלוקת מוצרי פרסום וקידום מכירות עוזרת רבות למוניטין של החברה וממתגת אותה בצורה מושלמת. על ידי חלוקת מוצרים ממותגים לכנסים ותערוכות ללקוחות ולעובדים, החברה תצליח לבנות נאמנות למותג והן לחברה.

מוצרים ממותגים לכנסים ותערוכות

מוצרים ממותגים לכנסים ותערוכות

החשיפה של הלקוחות למוצרים ממותגים

זאת היום עובדה גמורה שמוצרים ממותגים יכולים להשפיע על הלקוחות של העסק, זאת מאחר שמחקרים הוכיחו שכל לקוח מצליח לזכור את הלוגו של החברה שמוטבע או מודפס על המוצר לאורך זמן. מוצרי פרסום מודפסים בכנסים הם מנוע לחשיפה של המותג והעסק והחשיפה אליהם בכל תערוכה או כנס היא קריטית מאחר שהיא ממוקדת לקהל יעד שאליו העסק פונה. כמו כן, אנשים נוטים לשמור על המתנה שקיבלו, מה שמאפשר ללוגו של בית העסק להיות גלוי ליותר ויותר אנשים, לדוגמא אם המתנה נמצאת על שולחן העבודה במשרד, היא תהיה גלויה לעיניים רבות – עובדים, לקוחות וכל מי שלמעשה נמצא במשרד.

התועלת של מוצרי פרסום ממותגים

לא מעט עסקים מבינים היום שעליהם להיות יותר יצירתיים ולהשקיע בכל הנוגע לקידום מכירות, שיווק והדפסה על מוצרים, מתוך ידיעה ברורה שזה כלי שעוזר לעסק להיות הרבה יותר אפקטיבי ולהעלות את החשיפה של המותג. בעבר היה נהוג לחלק עטים ממותגים, ואילו היום בתערוכות ובכנסים מחלקים מוצרים שיש בהן שימוש תדיר ולאורך זמן, כמו דיסק און קי בצורות שונות, מטענים ממותגים וקומפקטיים לרכב ועוד מגוון של מוצרי משרד – זאת בהתאם לחברה, לאופי הלקוחות ולסוג העסק. כל אדם שקיבל מתנה שהיא שימושית לו ירגיש תחושת הערכה ויעדיף להשקיע במוצר הממותג, בזכות הלוגו שמונח מולו.

כולם יסייעו בהפצתכם

חלוקה של מתנות עם לוגו במסגרת כנס או תערוכה הינה פלטפורמה שתהייה לה המשכיות על ידי כל מי שיקבל את המתנה.

העובדים של החברה – העובד של בית העסק או החברה נחשב למשווק הנאמן ביותר ומתנה ממותגת תהווה עבורו תמריץ מושלם. הוא ישמח לעשות שימוש במוצר שיקבל וגם ידע לשווק אותו בצורה הנאותה ביותר לכל מתעניין. באמצעות מתנה ממותגת תוכלו לצ'פר אותו בשל עבודה טובה או כמחווה לחג וכולי. בין יתר המתנות שתוכלו להעניק תמצאו – רמקול ממותג, מעמד פלאפון שולחני מהודר, שעון שולחן עם הדפס של הלוגו ועוד. כל אלה יהוו דרך אפקטיבית ביותר להערכה וגם במקביל פרסום לעסק עם הלוגו.

הלקוחות – כל לקוח אוהב לקבל מתנה גם אלה שעדיין אינם לקוחות. מתנות כמו מטענים לטלפון שמודפס עליהם הלוגו של החברה, או משטח לעכבר עם הסלוגן של החברה, מחברת מעוצבת, חולצה ממותגת ועוד – הן מתנות שימושיות וכל לקוח יהיה מרוצה לקבל אותן, הוא יעריך את המחווה וידאג להפיץ את העסק ולהמליץ עליו.

לקוחות פוטנציאלים  – לקוח פוטנציאלי שרק הרגע מכיר אתכם ויקבל מכם מתנה ממותגת יעריך זאת מאוד ומיד יגלה עניין בחברה או בבית העסק. גם במידה ויחליט לא להתקשר לחברה ויעשה שימוש במתנה, הוא עדיין יוכל להוות מקדם מכירות רלוונטי בזמן שהלוגו של החברה מהדהד בראשו ובהזדמנות הראשונה שיזדקק הוא יפנה אליכם או לכל הפחות ישמח להמליץ עליכם.