עטים ממותגים כמוצרי קד"מ ופרסום

כל כנס של ארגון, יום גיבוש לעובדים או תערוכה של חברה גדולה, יהוו הזדמנות עסקית לפרסום ושיווק בית העסק או החברה. באירועים מסוג אלה, יהיו נוכחים לא פעם, גם שותפים עסקיים ולקוחות פוטנציאלים, שנרצה לחשוף אותם לשירות או למוצר של העסק באמצעות מוצרי קד"מ ופרסום. מוצרי פרסום ומתנות ממותגות הן דרך יעילה ביותר לפרסם את המוצר או השירות של בית העסק וניתן לראות כי חברות רבות, בין אם מדובר בחברה גדולה או קטנה, משקיעות הרבה זמן ומחשבה בכל קשור למיתוג באמצעות מוצרים ומתנות. אז כיצד ניתן לעשות זאת ואיזה מוצר יכול להיות אטרקטיבי במיוחד?

עטים ממותגים

עטים עם לוגו הם מוצרים שפונים לקהל לקוחות גדול, שכן מדובר במוצר איכותי שיש לו אורך חיים ארוך והוא שימושי כמעט תמיד. על מנת שהוא יעבור כמתנה ממותגת יש לעשות שימוש בלוגו או בסלוגן שמזוהה עם החברה ולהצמיד אותו לגוף העט בעזרת שיטה שמאפשרת הדפסה על מוצרים, תוך כדי מחשבה כיצד לעצב את העט, בחירה בצבע שלו, סוג העט וכדומה. כאמור, פרסום עסק יכול לבוא לידי ביטוי במגוון דרכים, אולם אחת הדרכים הנפוצות והיעילות היום, היא על ידי עיצוב מוצרי קד"מ ופרסום, שמבדילים את החברה מכל חברה אחרת. אחד המוצרים הנפוצים שנחשבים למתנה אידיאלית ובמחיר זול במיוחד הם עטים ממותגים. עט עם לוגו הוא מוצר שימושי שישרת כל לקוח, עובד או שותף פוטנציאלי שלכם והכי חשוב – יפרסם את העסק שלכם בצורה הכי אפקטיבית בכל אירוע חברה שתערכו.

עטים ממותגים כמוצרי קד"מ ופרסום

עטים ממותגים כמוצרי קד"מ ופרסום

עט עם לוגו לשיווק העסק

עטים נחשבים לאחד ממוצרי הפרסום הזולים שיש שיכול להתאים כמעט לכולם, והם יחולקו כשי ואמצעי פרסום מושלם שכל אחד ישמח לקבל. אין כמעט אדם שלא אוהב לקבל מתנה, לכן חפץ קטן דמוי עט ממותג הוא מתנה אידיאלית, מתנה שניתן להניח בכיס, בתיק או על שולחן העבודה במשרד. בדרך עקיפה זו, בצורה שהיא לא תמיד מודעת, ייחשף קהל הלקוחות שלכם לאותו סימן מסחרי שנמצא על העט – הלוגו של החברה, השם, מספר הטלפון או הסלוגן של החברה, וכך למעשה אנחנו מצליחים להחדיר לתודעת קהל הלקוחות שלנו את המחשבה לפנות אלינו בכל הזדמנות שהוא יזדקק לשירות העסק שלנו.

לפרגן לעובדים במתנה קטנה

גם העובדים שלנו הם אמצעי חשוב ומוערך שיכול לפרסם את המותג ולהעביר אותו הלאה. בנוסף, כל מתנה דמוי עט עם לוגו של החברה שיקבל העובד שלכם, תגביר אצלו את תחושת השייכות שלו למקום העבודה. בנוסף, גם במתחם העסק או המשרד רצוי שיהיו עטים שנעשה בהם שימוש, עליהם מתנוסס העסק לכם, כל חברה שמכבדת את עצמה וכזאת שיש לה עניין וידע לשווק את עצמה כיאה, מבינה כי עט ממותג זו דרך נכונה לפרסם את העסק.

עט הוא הכרטיס הביקור החדש

שנים רבות נהוג היה לעשות שימוש בכרטיסי ביקור, בין אם מדובר בכרטיס פיזי או דיגיטלי. היום, במקום שתעניקו ללקוחות שלכם כרטיסי ביקור, מומלץ יהיה להפוך אותם לפריט שימושי שניתן גם לכתוב באמצעותו. עט יהיה תמיד חשוף לעיני כל, בתיק, במכונית, במשרד או באחד החללים בבית.

כמעט כל אדם בעולם היום מחזיק בעט שמהווה עבורו שימוש כלשהו, אף אחד לא יזרוק אותו והוא תמיד יונח במקום מסוים עד לשעת הצורך. מנעד סוגי העטים רק מתרחב, ומדינות רבות מכל בעולם מייצרות עטים ועטי יוקרה בפרט, מה שהופך אותם למוצר קד"מ אטרקטיבי ואפקטיבי לכולם.