דיסק און קי צורני

למתג את עצמכם מעל כולם

דיסק און קי בצורת לוגו החברה או בית העסק שלכם, ייוצר לפי הלוגו או לפי כל סיממן שיווקי של החברה וישמש למטרות קידום ומכירות כמתנה ללקוחות, במסגרת כנסים, תערוכות ולמגוון צרכים נוספים. תכנון וייצור דיסק און קי בצורת לוגו יספק מענה ופתרון אידיאלי לכל חברה או ארגון שמעוניינים להיטמע בתודעתם של הלקוחות שלהם ולהעביר להם מידע רלוונטי. דיסק און קי צורני בהתאמה אישית היא השיטה שמעלימה  מהדיסק און קי את המראה הגנרי שלו והופכת את חיבור ה-USB לצורה שמעוררת אמפטיה, תלת ממדית ובעלת זיקה לבית העסק או החברה. הדגמים המבוקשים כיום מגיעים בצורות כגון –  כרטיס אשראי למראה יוקרתי ומכובד, מכונית למראה שובבי וצעיר, פרש, משרוקית, צרור מפתחות ועוד.

דיסק און קי צורני

האריזה שעושה את כל ההבדל

מלבד מגוון הצורות הייחודיות שתוכלו למצוא היום, תוכלו גם לעטוף את ההתקן בתוך אריזת דיסק און קי שתקנה למתנה נופך יוקרתי ומרשים עוד יותר. אריזה לא רק שתשדרג את המראה, היא גם תשמור עליו מפני לחות וכל פגיעה ובעתיד תוכל לשמש כקופסא לאחסון תבלינים, תכשיטים וכולי. בחברתנו – סי. די. פלוס תוכלו למצוא מבחר שלם של דיסק און קי בצורות מקוריות במיוחד ותוכלו גם ליצור התקן נייד בהתאמה אישית ומקורית.

עסקים רבים מבינים שעל מנת להיות יצירתיים יותר ומובילים בתחומם הרבה יותר מכל חברה מתחרה, עליהם להשקיע במוצרי הפרסום מתוך הבנה שמדובר בכלי עזר יעיל ואפקטיבי שמגדיל את החשיפה למותג ולחברה עצמה. עד לפני כמה שנים היה נהוג לחלק יומנים ממותגים כל תחילת שנה או עטים ממותגים, בעוד שבימינו ניתן לזהות, במסגרת תערוכות או כנסים, חלוקה של מתנות הרבה יותר מקוריות שיש להן שימוש יומיומי והן מהוות כלי שיווקי ראוי.

כיום, האחד המוצרים המובילים בפרסום וקידום מכירות הוא התקן USB שיכול להגיע במגוון צורות וגדלים ועליו ניתן יהיה להדפיס כל מלל שיווקי, כולל הלוגו או הפרטים של בית העסק או החברה. מדובר כאמור במוצר שהוא שימושי עבור כל אחד וברגע שהשם של החברה או בית העסק מתנוסס על גב ההתקן הוא מהווה מעין "איש מכירות מהלך" שחשוף לעניי כל, הוא תמיד יימצא על שולחן העבודה של הלקוח שלכם וכך הוא משמש בקלות כלי שיווקי – החשיפה אליו גדלה עבור אנשים – לקוחות פוטנציאלים – שמגיעים אל הלקוח ומשמש גם כתזכורת לכל הזמנה בעתיד.

דיסק און קי הינו מבוקש גם בשל תכונותיו המשובחות – הגודל שלו, הוא קטן וקל וניתן להתנייד אתו לכל מקום. היעדר התלות שלו באנרגיה והוא גם מקור אידיאלי לאחסון של מנעד קבצים (תמונות, קבצי מוסיקה, מצגות וכו'). בנוסף, הוא כלי גיבוי למסמכים חשובים.

השאירו פרטים לקבלת מידע נוסף והצעת מחיר: